MAKAM-RESİM-SON_Fotor

Ceza Avukatı Alper SARICA

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olup 10 yılı aşkın süredir ceza hukuku ile ilgilenmekte ve “YALNIZCA” ceza dosyalarını kabul etmektedir.

    Herkesin kolaylıkla şüpheli ve sanık olabileceği ülkemizde, ceza soruşturması ve ceza davası sürecinde yaşanabilecek olumsuz gelişmeler  hapse girmenize, işinizden olmanıza, sosyal hayatınızın ve psikolojinizin bozulmasına  sebep olabilir. Dolayısıyla hakkınızda ceza soruşturması başlatıldığında, dava açıldığında veya mahkumiyetinize hükmedildiğinde en önemli ihtiyacınız “kaybedebileceklerinizin”  farkında olan iyi bir ceza avukatıdır.

     Ne var ki ceza avukatlığı,  hizmet kalitesinin “son derece” düşük olduğu, denetimsiz bir alandır ve vatandaşın iyi bir ceza avukatı bulabilmesi de güçtür. 

 Ceza avukatı Alper SARICA kendisi şüpheli veya sanık olsaydı  hizmet kalitesi açısından nasıl bir ceza avukatı ile karşılaşmak isterdi ise öyle bir ceza avukatı olmaya çalışmakta,Türkiye’nin en iyi ceza avukatı olmak için neler yapmak, nasıl davranmak gerekir? düşüncesi ile hareket ederek sürekli kendisini güncellemekte, müvekkillerine en iyi ceza avukatlığı hizmetini sunmayı hedeflemektedir.

Hukuk çevrelerince başarı sağlanması muhtemel görülmeyen sorunlar “özel” ilgi alanıdır.